Ubytovanie

Penzión U orla ponúka ubytovanie pre 20 osôb v dvoch apartmánoch a štyroch dvojposteľových izbách. Ponúka nadštandardné ubytovanie pre maximálne pohodlie hostí, ktoré umocní Váš zážitok z dovolenky.

Izby

Útulne zariadené dvojposteľové izby disponujú vlastnou kúpeľnou so sprchovacím kútom, sociálnym zariadením, TV a prístupom na internet.

Apartmány

V penzióne sa nachádzajú 2 komfortné apartmány, ktoré sú zariadené dvoma vlastnými dvojposteľovými spálňami s možnosťou prístelky pre ďalšie 2 osoby. Apartmány sú okrem iného vybavené obývacou miestnosťou s vlastnou TV, prístupom na internet, kúpeľnou s rohovou vaňou, sociálnym zariadením a z balkóna apartmánu si môžete vychutnať nádherný výhľad na Tatry, či pokojné okolie.

Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zrušiť pobyt v dôsledku udalostí, ktorým nie je možné zabrániť ani pri vynaložení úsilia alebo v dôsledku neobvyklých a nepredvídateľných okolností. Prevádzkovateľ je povinný oznámiť túto skutočnosť zákazníkovi najneskôr 3 dni pred nástupom na pobyt. V tomto prípade umožní čerpanie v inom termíne vhodnom pre zákazníka.
V cene pobytu nie je zahrnuté poistenie ubytovaných osôb ani osobných vecí hostí.
Z bezpečnostných dôvodov nie je vhodné ponechávať deti do 10 rokov bez dozoru dospelých v zariadení.
Majitelia zariadenia nenesú žiadnu zodpovednosť za prípadné vzniknuté škody alebo odcudzenie vecí.
Majitelia poskytujú ubytovaných hosťom služby v rozsahu, ktorý určuje príslušný právny predpis. Platný prevádzkový poriadok pre hostí je prístupný na izbách a apartmánoch.


 
Telefón: +421 903 900 930
+421 903 999 908
Email: info@penzionuorla.sk
Web: www.penzionuorla.sk